19. juuni – “Jääknähud, roolijoodikud, alkohoolikud – kas peale kainestusmaja keegi aitab sõltlast?‏”

Tänavune Eesti Karskusliidu aastakonverent toimub 19. juunil Tallinnas (Viru hotelli konverentsikeskuses) ning keskendub 2014. aasta tegija Lootuse Küla kontekstis abile, mida Eestis osutatakse alkoholisõltlastele.

Karskusliit valis 2014. aasta Tegijaks sotsiaalselt vähekaitstud ja probleemsete inimeste – alkoholi- ja narkosõltlaste – võõrutamise, rehabiliteerimise ja tavaühiskonda naasmisel abistamisega tegeleva Lootuse Küla. Aastakonverentsil antakse üle ka Aasta Tegija tänukiri.

Aastakonverentsi kava:
13.00 Sissejuhatus ja Karskusliidu Aasta Tegija 2014 tänukirja üleandmine Lootuse Küla rajajale ja juhatuse esimehele Märt Vähile
13.15 Viljam Borissenko, Lootuse Küla tegevjuht – “Viimane peatus enne surma”
13.45 Dr Ants Kask, ERH psühhiaatriakliinikust jagab kogemusi sõltuvus- ja psüühikahäirete ravist kaksikdiagnoosiga patsientide päevaraviosakonnas. “Puude taga on mets: Sõltuvushäire koos psüühikahäirega”.
14.10 Jane Alop, Tervise Arengu Instituudist tutvustab Euroopa Sotsiaalfondi programmi raames ülesehitatavat alkoholsõltuvusravisüsteemi ”Kainem ja tervem Eesti”
14.35 Raul, Anonüümsete Alkohoolikute esindaja
15.00 Dr Jüri Ennet
, Erapsühhiaater
15.25 Lauri Beekmann, Eesti Karskusliidu esimees räägib passiivse joomise kampaaniast ning ühiskondlikust vastutusest alkoholiprobleemi levikul
15.35 PANEELDISKUSSIOON
16.10 LÕPETAMINE

Aastakonverents algab 19. juunil kell 13.00.

Enne aastakonverentsi, kell 11.00-12.30 toimub Eesti Karskusliidu liikmetele üldkoosolek (tegevus- ja majandusaasta aruanded jne).

Palume registreeruda hiljemalt 17. juuniks.

Rubriigid: Meie uudised, Uudised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud