Alkoholiuudised Eesti meedias – 48/2012

ERR Uudised – Antslast leiti rekordiline kogus salaalkoholi
Maksu- ja tolliameti töötajad leidsid oktoobri lõpus Antslas asuvast laohoonest ja võtsid ära kokku 17 068 liitrit 92 protsendilist alkoholi. Tänaseks on kriminaalasjas kahtlustus esitatud viiele inimesele.
http://uudised.err.ee/index.php?06266754

ERR uudised – Uuring: venemaalased on hakanud vähem alkoholi pruukima
Eelmise presidendi Dmitri Medvedevi alustatud võitlus Venemaa elanikkonda räsiva alkoholismiga annab esimesi vilju, ütlevad sotsioloogid.
http://uudised.err.ee/index.php?06266753

Tarbija24 – Alkokalkulaator on nüüd kasutatav ka nutitelefonides
Seni vaid veebipõhine alkokalkulaator, mis võimaldab jälgida oma alkoholitarbimist, on nüüd lisaks kasutatav ka kõigis nutitelefonides.
http://www.tarbija24.ee/1051026/alkokalkulaator-on-nuud-kasutatav-ka-nutitelefonides/

Tarbija24 – Lapse arenevat narkoprobleemi peab õppima eos märkama
Narkomaania levib alaealiste hulgas kulutulena – kui see jääb aga vanematel ja õpetajatel ajapuudusel või teadmatuse tõttu õigel ajal avastamata, võivad tagajärjed olla pöördumatud.
http://www.tarbija24.ee/1047916/lapse-arenevat-narkoprobleemi-peab-oppima-eos-markama/

Delfi – Inglismaa meditsiinijuht: naised kannatavad maksahaiguste käes, sest joovad nagu mehed
Inglismaa joomiskultuur eriti noorte naiste hulgas vajab muutmist, et peatada ühe kasvav maksahaiguste laine, ütles Inglismaa meditsiinijuht (chief medical officer) professor Dame Sally Davies.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/inglismaa-meditsiinijuht-naised-kannatavad-maksahaiguste-kaes-sest-joovad-nagu-mehed.d?id=65295572

Õhtuleht – Üleskutse! Anna teada, kas baarid peaksid rasedatele alkoholi müüma?
Rase naine jalutab baari … võib kõlada toreda anekdoodi algusena, kuid tegelikult on küsimus tõsine. “Mõned võivad väita, et kaalul on süütu elu ja laps ei saa enda eest seista, kuid kuidas suhtuda emadesse, kes viivad oma paksud lapsed hamburgereid sööma või lasevad lastel vägivaldseid videomänge mängida? Kas keegi keeldub ka neid teenindamast?” küsis naine, kelle sõbrannale baaris alkoholi ei müüdud.
http://www.ohtuleht.ee/500158

 

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud