Rubriigiarhiiv: Meie uudised

Karskusliit: Riigikogu majanduskomisjon toob alkoholipoliitika arutellu tõsise huvide konflikti

Eile toimus Riigikogu majanduskomisjoni kokkukutsutud alkoholipoliitikateemaline koosolek „huvigruppidega“, kelle seas ei olnud mitte ühtegi rahva tervise organisatsiooni.

Rubriigid: Meie uudised | Kommenteeri

Avalik kiri Riigikogu liikmetele

Austatud Riigikogu liikmed, pöördun Teie poole seoses Alkoholiseaduse ja reklaamiseaduse muutmise seadusega, mis jõuab sel kolmapäeval Riigikogu saali. Alkoholi teemal on viimased aastad toimunud aktiivne ühiskondlik diskussioon ja tõenäoliselt on praktiliselt kõik oluline ära öeldud. Ma ei tahaks hakata kordama … Jätka lugemist

Rubriigid: Meie uudised | Kommenteeri

Eesti Karskusliit valis aasta tegijaks minister Jevgeni Ossinovski

Eesti Karskusliit valis 2016. aasta tegijaks tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski, kes on juhtinud alkoholipoliitika uuenduste läbiviimist kahes viimases valitsuses.

Rubriigid: Meie uudised | Kommentaarid välja lülitatud

555 vähki

Veebruari alguses tähistas terve maailm vähi vastu võitlemise päeva, mille tänavuseks motoks oli „Meie saame, mina saan!“. Vähemalt osaliselt saame me ennetada. Ja seda maailma vähiliidud meile kõigile südamele panevadki.

Rubriigid: Blogi, Meie uudised | Kommentaarid välja lülitatud

Avalik toetuskiri alkoholipoliitika kujundamisele

Erinevad Eesti Karskusliidu aasta tegijad, vahemikust 2007-2015 avaldavad ühispöördumisega toetust Eesti Vabariigi Valitsuse alkoholipoliitika plaanidele.

Rubriigid: Meie uudised | Kommentaarid välja lülitatud

Karskusliit: Kingi lapsele kained jõulud

Eesti Karskusliit liitus sel aastal esimest korda Soomes juba pikki aastaid ja paljude organisatsioonide ühistöös tehtava kampaaniaga ”Kingi lapsele kained jõulud” (Anna lapselle raitis joulu) kutsudes kõiki täiskasvanuid asetama lapsed esiplaanile ning garanteerima, et kellegi alkoholi tarvitamine ei rikuks laste … Jätka lugemist

Rubriigid: Meie uudised | Kommentaarid välja lülitatud

Kasvavad põhjused alkoholipoliitika tugevdamiseks

Eesti tubaka- ja alkoholikahjude vähendamise koja (ETAK) liikmed toetavad terviseminister Jevgeni Ossinovski alkoholipoliitika eelnõu ning soovivad valitsusele meelekindlust seista vastu kitsastest majanduslikest huvidest lähtuvatele rünnakutele.

Rubriigid: Arvamused, Meie uudised | Kommentaarid välja lülitatud