Rubriigiarhiiv: Määratlemata

Täna on alkoholi põhjustatud sünnikahjustuste teadlikustamise päev

Üheksanda kuu üheksas päev ehk 9. september on rahvusvaheline alkoholi põhjustatud sünnikahjustuste (Fetal Alcohol Spectrum Disorders – FASD) teadlikustamise päev.

Rubriigid: FASD, Määratlemata, Meie uudised, Uudised | Kommentaarid välja lülitatud

Passiivse joomise teemaline kampaania ja konverents – 30. märts

Esmaspäeval, 30. märtsil käivitub Norway Grantsi ja Sotsiaalministeeriumi rahastatud ning Eesti Karskusliidu läbiviidud alkoholi kahjudele suunatud meediakampaania. Lisaks toimub algusega kell 10.00 Radissoni Blu Sky Hotelli konverentsikeskuses rahvusvaheliste ekspertide osavõtul alkoholi tarvitamise tõttu teistele tekitatud kahju teemaline konverents.

Rubriigid: Määratlemata | Kommentaarid välja lülitatud

Eesti Karskusliit valib Aasta Tegija 2013

Eesti Karskusliit jätkab traditsiooni ning valib ka 2014. aasta alguses Aasta Tegija ehk siis inimese, organisatsiooni või ettevõtmise, mis on edendanud karskusaadt, vähendanud alkoholi tarvitamisega seotud kahju või aidanud kaasa alkoholipoliitika arendamisele. 

Rubriigid: Määratlemata, Meie uudised | Kommentaarid välja lülitatud

Eesti Karskusliit AVE üldkoosolek

Kutsume Eesti Karskusliit AVE liikmeid üldkoosolekule, mis toimub 5. juunil algusega kell 15.00 Viru Hotelli konverentsikeskuses.

Rubriigid: Määratlemata, Meie uudised | Kommentaarid välja lülitatud

Alkoholiuudised Eesti meedias – 9/2013

Valgamaalane – Lauri Beekmann: Kui siiralt me oma rahvale tervist soovime? Vabariigi aastapäev on selleks korraks selja taha jäänud. Meie pilgud on aga presidendi aastapäevakõnest tiivustatuna viiele eesoleva aastale suunatud ja usun, et paljud mõtlevad sellele, kuidas kaasa aidata «Eesti … Jätka lugemist

Rubriigid: Alkoholiuudised, Määratlemata | Kommentaarid välja lülitatud

Raseduse ajal ütle alkoholile EI

Eesti Karskusliit käivitas Norra Tervishoiuministeeriumi toel väikse kampaania, mille käigus kutsutakse raseduse 9 kuu jooksul alkoholist täielikult hoiduma.  

Rubriigid: FASD, Määratlemata, Meie uudised | Kommentaarid välja lülitatud

Alkoholi mõõduka tarvitamisega kaasnevatest riskidest

Eelmisel nädalal kirjutas Eesti Päevaleht loo Suurbritannias ette pandud ideest panna alkoholipudelitele hoiatavad pildid. Loo järel teatas EPL-i ajakirjanik, et nad sooviksid süveneda veel nendesse mõõduka tarvitamise riskidesse ja palusid mul saata lisainfot.

Rubriigid: Blogi, Määratlemata | Kommentaarid välja lülitatud